• KURAN'DA MİKROSKOBİK & KOZMOLOJİK BİLGİLER
  • gereçler: bilim sağduyu bilgi inanç vicdan akıl adil sabır özgürlük
  • Bilim Işığın, Gölgen Cehaletin.
  • Kaçamayacaksın ışıktan, Gölgen ortaya çıkacak
 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100079071813049
 • https://www.twitter.com/@asronspace
 • https://www.instagram.com/kilavuzoglu.mustafa/
 • https://www.youtube.com/channel/UCFVG7clKZdbDuVuLZ3T68jA

Video

SIRALA: İzlenme Sayısı Eklenme Tarihi Yıldız Sayısı

  💙𝐊𝐔𝐑𝐀𝐍'𝐃𝐀 𝐘𝐄𝐍𝐈̇ 𝐁𝐈̇𝐑 𝐔𝐘𝐀𝐑𝐈𝐂𝐈💙 𝐘ı𝐥𝐝ı𝐳 𝐢𝐧𝐝𝐢 - 𝐀𝐲 𝐘𝐚𝐫ı𝐥𝐝ı... 𝐒𝐚𝐚𝐭 𝐘𝐚𝐤𝐥𝐚𝐬̧𝐭ı, 𝐆𝐞𝐥𝐢𝐲𝐨𝐫!
  ARTIK CEVAPLARI BİLİYORUZ. Yıldız İndi, Ay Yarıldı... Saat Geldi, Geliyor... Bu cevapların ortaya koyduğu kesin deliller ile, Kuran'ın Yaratıcı'dan geldiğine inanmaya davet ediliyorsunuz. Ayetleri okuyarak, delilleri görerek kendiniz karar vereceksiniz.
  193 kez izlendi 569 gün önce


  Evrenin ABC'si
  Birisi "Tanrı Parçacığını bulan CERN'den Evrenin Yapı Taşları Tablosu, diğerini hepiniz biliyorsunuz zaten. Bu yazımızda Evrenin A-B-C'sini, EVRENSEL ALFABEYİ bulacağız ve böyle bir alfabenin insan elinden çıkmasının imkansız olduğunu kesinlikle bileceksiniz.
  164 kez izlendi 704 gün önce


  Quranic Evidence: Milky Way and Star-Sun-Earth-Moon
  Our entire galaxy is fully described with only 4 letters. The scientific symbol of our galaxy is exactly the same. The Sun and the Earth are also exactly where they should be. The sun, the moon and a star are all designated by their correct scientific implications and notations . It is impossible not to be overwhelmed. This full description appears in two different verses by the phrase “Sun, moon, day and night… they all swim in an orbit“ giving an orbital value of 360.
  110 kez izlendi 704 gün önce


  The Ultimate Alphabet of the Universe
  28 Letters From Photon to Black Hole: Starting with the Photon, the first Boson. Continuing with the Quantum Legos of the Universe: Electron and other Leptons in Two Triplets, Quarks in Three Pairs, The remaining Bosons in Three Pairs. Then first atom and the Sun, Small Stars to produce Helium (He). Big Stars form to complete atoms till the Iron (Fe). Then a SuperNova to give birth to either a Neutron Star for Completion, Planets and Satellites; Lithium/Lithos, Earth, Moon gets created to start Life and Consciousness (Our Spiritual Fullfilment)... or a Stillbirth, dead Black Hole to end the Existence (a faithless life without light).
  106 kez izlendi 704 gün önce


  Miras: Hata Var Diyenler Sonsuza Dek Susacak
  Açıklamaları, Şeması ve Algoritmasıyla, her durumda yüzde yüz doğru ve eksiksiz, kusursuz. Bir erkek ve bir kız var ise, kız payıyla erkek payı eşittir. Anlamayanların yanlışlarını ve/veya kendileri zaten anlayamadıkları için hatalı zannedenlerin Kuran'a iftira etmelerinin değersizliği...
  118 kez izlendi 704 gün önce


  Galaksi-Evren-Kuran
  Kuran'da iki farklı ayette geçen "her biri bir felekte/yörüngede" ibaresinde sırasıyla bir uydu, bir gezegen, bir yıldız ve bir spiral galaksi ile galaksi merkezinde bulunan karadeliği bulmuştuk. %100 şekilsel ve bilimsel sembolleriyle birlikte "her biri bir yörüngede" demekle hepsinin tam doğru bir anlatımla ortaya konduğunu, döngüsel toplamlarının da tam bir yörünge olan 360 sayısını verdiğini Allah'ın izniyle göstermiştim. O çalışmada, Kuran/Arap Alfabesinin 8 harfinin Fizik ve Kozmoloji bilimlerindeki evrensel karşılıklarını da bulmuştuk.
  142 kez izlendi 734 gün önce


  İstanbul'a dair...
  İstanbul'a dair...
  347 kez izlendi 1218 gün önce


 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam186
Toplam Ziyaret1171251
Linkler